Dzień Babci i Dziadka

DZIEŃ BABCI I DZIADKA                                                                                                                                 29 stycznia 2017r. na sali wiejskiej w Wilkowie Polskim spotkali się uczestnicy Dnia Babci i Dziadka.W spotkaniu uczestniczyła  Burmistrz p. H. Kozłowska, która wraz z p. Dyrektor przedszkola złożyła życzenia oraz podziękowania organizatorom Kołu Gospodyń Wiejskich  oraz Przedszkolu w Wilkowie Polskim za przygotowanie imprezy.

Dziadkowie mieli okazję obejrzeć występy swoich wnuków .Część artystyczą przedstawiły dwie grupy dzieci: 6-latki i 3-4-5-latki.Dzieci przedstawiły piękne wiersze, piosenki dla Babć i Dziadków oraz  wspaniałe układy taneczne .

Po występach wszystkie dzieci wzięły udział w baliku karnawałowym w kolorowych  strojach, które wypełniły całą salę wiejską.

Nie zabrakło też wspólnej zabawy przy akompaniamencie znanych utworów . Oprawę muzyczną imprezy zapewnił M. Domagała.

Dodano: 01.02.2017

Mikołaj