Wycieczka do NENUFAR CLUB

13 kwietnia nasze przedszkole udało się na wycieczkę autokarową  do Kościana , do NENUFAR CLUB. Pojechaliśmy tam , aby buczestniczyć w zajęciach" Zając kontra kurczak, czyli Wielkanocne zaczepki".Mieliśmy rozstrzygnąć kto jest ważniejszy w Święta Wielkanocne- kurczak, czy zająć. Okazało się, że i kurczak , i  zając są tak samo ważni.Pobyt na placu zabaw NUFRIK  był równie ciekawy i atrakcyjny.

Po tych atrakcjach czas coś zjeść.                                                                            Dzieci uczestniczyły w pokazie i nauce SAVOIR VIVRE przy stole, połączone z sekskluzywnym trzydaniowym obiadem.Dzieci przyjmowane były w restauracji przy wytwornie przygotowanym stole. Obsługiwane były przez elegancko ubrane zawodowe kelnerki. Program prowadzony przez Szefa Sali był  w sposób ciekawy i przystępny dla dzieci .Uczył elegancji i zachowania przy stole.

Dodano: 24.04.2017